MŪSU LAIMĪGĀS KLIENTES
ATSAUKSMES
IEVA: ” Galvenās atziņas pēc nodarbības – cik svarīgi ir attīrīt un kopt sejas ādu, cik svarīgi ir izvēlēties pareizo tonālo krēmu, kā pareizi pēc kārtas klāt produktus uz sejas, kā noteikt savu dabisko lūpu krāsas toni, ar kuru nevar nošaut greizi.
Iemācījos, kam domāts kurš produkts, kur uz sejas to pareizi lietot. Sapratu, cik noderīga ir lūpu krāsas otiņa, tādu iepriekš nebiju lietojusi. :) Lielisks ABC, pamatu pamats, kā sapucēties ikdienā. :)
LINDA: ” Ieguvu informāciju par to, kā „ekonomiski” izmantot vairākus produktus, piemēram, acu ēnas izgaismošanai.
Iemācījos izvēlēties piemērotu pūderkrēma toni un pielietot acu ēnas.
Nodarbība, kas sniedz ātru un ikdienas grimam pilnīgi pietiekamu informāciju. “
ANNA: ” Uzzināju jaunu informāciju par dažādiem produktiem, kā un kādā secībā tos visus lietot.
Tagad varēšu pati pirms ballēm sev uzklāt grimu – ir tikai jāmēģina.
Ļoti draudzīga un mājīga atmosfēra. Nodarbība notiek mazā grupā, līdz ar to izveidojas individuāla saikne. Ja nāk kopā ar draudzeni – lieliski pavadīts laiks! “
ANITA: ” Es ļoti pateicos par šādām nodarbībām. Iemācījos noteikt vaigu līnijas un ieguvu jaunas prasmes, kā pareizi uzklāt kosmētiku.
Uzskatu, ka šādas nodarbības ir ļoti noderīgas un vajadzīgas, lai mēs izskatītos skaistas, laimīgas un starojošas! “
NATĀLIJA: ” Radās lielāka izpratne par kosmētikas līdzekļiem un sejas kopšanu.
Mums katrai ir jāmāk sevi uzkrāsot tā, lai izskatītos skaista. :) Kā arī ir vajadzīga izpratne, ka arī ar minimāliem pūliņiem varam sevi padarīt skaistāku. “
DAIGA: ” Iemācījos ļoti daudz jaunu „ fīču”, kā veiksmīgi izcelt savas acis. Turpmāk noteikti krāsošu lūpas – piestāv! :) Šī bija lieliska iespēja apgūt pašai , kā pareizi uzkrāsoties, jeb izveidot savu make up , neizmantojot vizāžista pakalpojumus. Man ļoti patika! :) KRISTĪNE: ” Ieguvu noderīgas zināšanas ne tikai par grima veidošanu, bet arī par kļūdām sejas ikdienas kopšanā. Noteikti ņemšu vērā šodien gūtās zināšanas. Nodarbība man tiešām ļoti patika. Ieguvu arī jaunas zināšanas par kosmētikas produktiem un, kā izvēlēties pareizos līdzekļus.
Es ieteiktu visām sievietēm apmeklēt šādas nodarbības, lai uzzinātu pareizu grima uzklāšanas tehniku un labotu ikdienā pieļautās kļūdas. Katra sieviete ir dabīgi skaista, bet kāpēc šo skaistumu neizcelt? Milzīgs Paldies!!! “
INGA: ” Acu krāsošanas tehnika jauna, uzzināju par otiņu atšķirību un pielietošanu, atšķirību starp micelāro ūdeni un toniku, skropstu krāsošanas tehnika. Jauns info par krēmu veidiem.
Ļoti iedvesmojoša informācija, nav nepieciešama tonna kosmētikas, lai dabūtu skaistu efektu mājas apstākļos. Skaista vide. Patika pasniegšanas veids. Patika, ka nodarbība ir ļoti aptveroša un, ka stāstītais ir ļoti saprotami pasniegts. Patika, ka tā nav vienkārši uzkrāsošanās, bet viss stāstītais bija kontekstā ar sejas kopšanu. Nu un vēl ar draudzeni satikāmies! :) Paldies! “
AIVA: ” Kas būtu domājis, ka 3 stundu laikā var uzzināt tik daudz jauna un noderīga?! Lielākais atklājums – ka tik sarežģītas lietas nemaz nav tik sarežģītas, ja tās pasniedz tik vienkāršā un saprotamā valodā!
Ikvienai novēlētu atvēlēt laiku sev, uzdrīkstēties uzzināt un iemācīties kaut ko jaunu – nekad nav par vēlu, lai padarītu sevi vēl skaistāku!
Milzīgs paldies jums! “
SAMANTA: ” Viss ir vienkāršāk nekā domāju. Vajadzīgs tikai pareizais cilvēks, kurš parāda, ko un kā darīt. Iemācījos darīt to, ko jau darīju, tikai tagad pareizi! Iedvesmojos nebaidīties un darīt, mēģināt un eksperimentēt.
Tas ir tāds Pamata ABC, ko katrai no mums būtu jāprot. Patīkamā gaisotnē un ar individuālu pieeju , nodarbība aizritēja ļoti ātri, bet zināšanas būs ilgam laikam. “
ILZE: ” Tas, ko gaidīju, to arī saņēmu – ar ko atšķiras dienas grims no vakara, ar kādiem produktiem, kādā secībā, kā izvēlēties pareizos toņus.
Ļoti noderīgs info, kā pašai sev izveidot skaistu make up, kā izvēlēties sev piemērotākos produktus, kā tos pareizi uzklāt, kā nepieļaut kļūdas, lai grims izskatās labi utt. :) Pirms tam man šis viss likās pārāk sarežģīti, bet tagad viss salicies smuki pa plauktiņiem. Paldies! :)
EVIJA: ” Veltīt laiku sev – ko vēl vairāk var vēlēties! Sejas kopšana ir sevis mīlēšana, ieguvu jaunas zināšanas produktu lietošanā un, kāpēc tas ir tik svarīgi. Daudz lietas ieviesīšu savā ikdienā. Galvenais, ko iemācījos ir acu ēnu uzklāšana. Ceru, ka izdosies praksē attīstīt to arvien vairāk un vairāk.
Jauka kopābūšana un mirklis sev no ikdienas rutīnas. Iegūtas vēl papildzināšanas, jau it kā zināmajā, sejas kopšanā. Laiks aizskrēja nemanot!
Paldies! Ļoti patika! “
ANETE: ” Svarīgi kopt PAREIZI SAVU SEJAS ĀDU katru dienu. Visu, ko iemācījos, viss bija jauns.
Šeit var uzzināt un iemācīties, kā var ar minimāliem kosmētikas līdzekļiem padarīt sejas ādu skaistu un mirdzošu. “
DARJA: ” Katra no mums var iemācīties izskatīties skaista gan svētkos, gan ikdienā. Paldies par izsmeļošajām zināšanām! Noteikti likšu lietā savā ikdienā.
Šādas nodarbības nepieciešamas, lai sieviete justos pārliecināta par to, ko un kā darīt, paņemot rokās make up otas. Lai katra no mums justos skaista! “
LĪGA: ” Iemācījos bāzes lietas, kā kopt seju un uzklāt make up, gan dienas, gan pārveidot to par vakara grimu. Noteikti iemācījos pielietot otiņas, ko līdz šim nebiju praktizējusi un sejas konturēšanu.
Uzliekot grimu, kas pašai patīk, ceļās arī pašvērtējums un pārliecība par sevi! To turpmāk praktizēšu katru dienu un pēc nepieciešamības.